• Materská škola

• Škola je umiestnená v blízkosti Horského parku a sídli v renovovanej jedno poschodovej budove s vlastnou kuchyňou a telocvičňou. Disponuje rozľahlým oploteným, priestranným vonkajším areálom s kĺzačkami, pieskoviskami, hojdačkami, detským a dopravným ihriskom.

Každá trieda má vlastnú šatňu, umyvárku a samostatné spálne. Chutná a vyvážená strava sa pripravuje vo vlastnej kuchyni a podávaná je v dvoch smenách vo vlastnej školskej jedálni.

• Naše triedy

• V našej materskej škole pôsobí tím kvalitných pedagógov s dlhoročnou praxou v oblasti výchovy a vzdelávania.

Pod vedením riaditeľky Mgr. Zuzany Daniškovej pracuje v šiestich triedach dvanásť pedagogických zamestnancov,
            traja prevádzkoví zamestnanci a štyria zamestnanci kuchyne.

• Trieda KURIATKA

email: psickovia@ms-sulekova.sk

• Základné hodnoty školy

• Výchova a vzdelávanie

Uprednostňujeme zmyslové vnímanie a učenie, na základe priamej skúsenosti.
          U detí stimulujeme sociálny, emocionálny a morálny vývin, vedieme k vzájomnej úcte a zodpovednosti.

Stravovanie

Deťom podávame nutrične vyváženú stravu pripravenú v našej školskej kuchyni s využitím produktov od regionálnych dodávateľov. Dôraz kladieme na zdravú výživu.

Pohyb súčasť zdravia

Pohybové aktivity vnímame ako prostriedok upevňovania zdravia, zdravého životného štýlu, tým sa snažíme o dosiahnutie pocitu osobnej spokojnosti detí.

Príjemné prostredie

V materskej škole vytvárame priaznivú socio-emocionálnu atmosféru a pocit bezpečia. Rešpektujeme individualitu a jedinečnosť každého dieťaťa.