PONDELOK
Dnes sme v materskej škole oslavovali veľký sviatok – MDD. Pani učiteľky pripravili pre deti veselú Škôlkarskú olympiádu. Počasie nám prialo a tak sa celé dopoludnie nieslo v duchu športu, radosti a dobrej nálady.
Deti si zmerali sily v rôznych disciplínach, ako bol beh, skoky, prekážková dráha či hádzanie na cieľ. Každý mal možnosť ukázať svoju šikovnosť, odvahu a vytrvalosť. Nešlo však len o súťaženie, ale najmä o radosť z pohybu, spoluprácu a vzájomné povzbudzovanie.
Po úspešnom zvládnutí všetkých úloh čakalo na malých športovcov slávnostné odovzdanie medailí a sladké nanukové osvieženie.
Škôlkarská olympiáda sa vydarila a priniesla deťom množstvo krásnych zážitkov, úsmevov a radosti. Veríme, že na tento výnimočný Deň detí budú ešte dlho spomínať.